Oferta

Wesele czas zacząć !!!
 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, MARSZE POWITALNE W DOMACH PAŃSTWA MŁODYCH…
W polskiej tradycji przed uroczystością zaślubin w domach Państwa młodych goście weselni, rodzice, para młoda witana jest marszami.

Przy użyciu instrumentów, akordeonu, gitary, tamburyna oraz bębna witamy gości marszami weselnymi a przygrywając znane melodie umilamy czas oczekiwania na błogosławieństwo i wyjście do kościoła. Podczas błogosławieństwa grana jest stara tradycyjna melodia „SERDECZNA MATKO”.

PIERWSZY TANIEC…

Na pierwszy taniec możemy przygotować specjalnie wybrany przez Państwa utwór, zaproponować coś z naszego repertuaru lub, wedle życzenia, odtworzyć dostarczone nam nagranie z płyty CD lub USB

DOBRA ZABAWA i repertuar…

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oprawy muzycznej przyjęć weselnych pozwoliło nam starannie dobrać przebojowy, a zarazem przekrojowy repertuar. W jego skład wchodzą taneczne, rytmiczne i znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców. Ze względu na specyfikę wiekową i obyczajową gości weselnych, znaleźć w nim można utwory z pogranicza folkloru, biesiady, disco polo, poprzez rock’n’rollowe przeboje lat 60, 70, dyskotekowe utwory lat 80, 90 aż po rockowe klasyki i współczesne hity z pierwszych miejsc list przebojów. Ciekawie dobrane i zróżnicowane pod względem stylistycznym „sety” utworów oraz krótkie przerwy, sprawiają, że Państwa goście opuszczą przyjęcie weselne w świetnych humorach „wytańczeni za wszystkie czasy”.

BIESIADA PRZY STOŁACH…

Wspólne śpiewanie znanych melodii biesiadnych przez uczestników wesela podczas przerwy w zabawie tanecznej skłoniło nas do poszerzenia oferty o tak zwaną „biesiadę przy stołach”. Posiadamy, przygotowane przez nasz zespół, specjalne utwory które praktycznie każdy zna. Biesiadę przygrywamy wesoło (na instrumentach akustycznych) śpiewającym gościom. Zachęcając wszystkich do wspólnego śpiewania i biesiadowania – „gdyż nic tak dobrze nie integruje jak wspólne, śpiewanie, muzyka i taniec”.

ZABAWY,KONKURSY I OCZEPINY…

Specyfiką przyjęć weselnych jest to, że oprócz samego tańca w trakcie imprezy, mają miejsce nieodzowne i tradycyjne zdarzenia takie jak: wspólne zabawy, uroczyste krojenie tortu weselnego, oczepiny, podziękowania dla rodziców itp. Posiadamy w swoim programie wiele ciekawych zabaw, konkursów, w których mogą brać udział Państwo Młodzi, jak i goście weselni. Ponieważ każde przyjęcie weselne (tak jak i Państwo Młodzi) jest inne i oryginalne na swój sposób, traktujemy je zawsze indywidualnie. Wszystkie szczegóły ustalamy i dopasowujemy do wymagań i potrzeb każdego klienta.

CERTYFIKAT

REKLAMA

Social Media

Copyright © Zespół Volares

wszystkie prawa zastrzeżone

kontakt: +48 724 469 851

Polecają Nas