O zespole

Grupa Volares pochodzi z Lublina i funkcjonuje już od dłuższego czasu.

Założycielem Grupy VOLARES jest Krzysiek który od roku 1999 rozpoczynał przygodę weselną ze znanymi zespołami na rynku muzycznym. Po upływie pewnego czasu podjął udaną próbę założenia zespołu “VOLARES” i stworzył grupę z ludzi którzy traktują to co robią z wielką pasją.

SKŁAD ZESPOŁU:

  KRZYSIEK – Wokalista,Klawiszowiec i Gitarzysta.Solista który odnajdzie się w każdym rodzaju muzyki.Ponadto pełni rolę wodzireja i organizatora     zabaw. Można powiedzieć że z weselami obyty od młodzieńczych lat.     Przez   ten czas grał na różnych imprezach zdobywając wieloletnie doświadczenie   sceniczne jak i muzyczne.

  JUSTYNA – Wokalistka o wspaniałej i ciepłej barwie głosu, której ogromną pasją jest właśnie muzyka.Obecnie wraz z nami porywa swym śpiewem  ludzi do dobrej zabawy.Swoim wokalem zauroczyła już  nie jednego słuchacza.Z weselami obyta już od ładnych paru lat.

  TOMEK – Nie zwykle zdolny Gitarzysta i Akordeonista w jednym. To co robi robi z wielką pasją i zamiłowaniem do muzyki i ludzi dla których gra oraz dużym poczuciem humoru.Ze swojego instrumentu potrafi wydobyć praktycznie wszystko.W naszą muzykę wnosi wiele zmian co przekłada się na brzmienie zespołu.

  ANDRZEJ – Świetny Perkusista, potrafi nieźle przywalić w bębny odnajdujący się w każdym stylu muzycznym. Gdyby zabrakło perkusji zagrał by na wszystkim w zasięgu ręki.

CERTYFIKAT

REKLAMA

Social Media

Copyright © Zespół Volares

wszystkie prawa zastrzeżone

kontakt: +48 724 469 851

Polecają Nas